03 428 51 00 | Faks: 03 428 51 26 | I. osnovna šola Celje, Vrunčeva ulica 13, 3000 Celje tajnistvo@iosce.si

Učiteljski zbor


Vodstvo šole


Branko Močivnik

ravnatelj; fizika

Tel.: 03 428 51 02
e-pošta: branko.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Marjan Kuhar

pomočnik ravnatelja; matematika

Tel.: 03 428 51 12
e-pošta: marjan.kuhar@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Črt Močivnik

pomočnik ravnatelja; slovenščina

Tel.: 03 428 51 13
e-pošta: crt.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Šolska svetovalna služba


Marina Garić

pedagoginja; zgodovina

Tel.: 03 428 51 04
e-pošta: marina.popovic@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Anita Roškar

specialna pedagoginja

Tel.: 03 428 51 37
e-pošta: anita.roskar@guest.arnes.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Ana Kač

psihologinja

Tel.: 03 428 51 38
e-pošta: ana.kac@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Mojca Gluk

specialna pedagoginja

Tel.: 03 428 51 37
e-pošta: mojca.gluk@guest.arnes.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Irena Pesan Zlodej

pedagoginja; geografija

Tel.: 03 428 51 06
e-pošta: irena.pesan@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Barbara Jošt

logopedinja

Računalničar


Vodja prehrane


Knjižnica


Žan Močivnik

računalničar; matematika

Tel.: 03 428 51 16
e-pošta: zan.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: sreda, 4. ura
Prostor: kabinet RAČ

Nevenka Čater Jeušnik

vodja prehrane; kemija

Tel.: 03 428 51 30
e-pošta: nevenka.cater.jeusnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Bernardka Zupanc

knjižničarka

Tel.: 03 428 51 20
e-pošta: bernardka.zupanc@iosce.si
Govorilna ura: torek, 2. ura
Prostor: knjižnica

Učitelji v bolnišničnih oddelkih


Alenka Laptoš

razredni pouk na pediatriji

Tel.: 03 428 51 21
e-pošta: alenka.laptos@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru

Urška Vavdi

razredni pouk na kirurgiji

Tel.: 03 428 51 23
e-pošta: urska.vavdi@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru

Kontaktni podatki

I. osnovna šola Celje
Vrunčeva ulica 13
3000 Celje

   Tel.: 03 428-51-00
   Faks: 03 428-51-26
   tajnistvo@iosce.si
Hitro kazalo
   Dogodki
   Tekmovanja
   Ustvarjanje
   Jedilnik
   Jedilnik z dietami
   Prva.si
   Radio Zvočnik
   Odjava prehrane
Zavarovalnica Triglav, d. d.

Učitelji


UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

PROSTOR

TELEFON

E-POŠTA

Brigita Pustoslemšek

1. a

PON

6.

1. a

03 428 51 08

brigita.pustoslemsek@iosce.si

Maja Cigale

1. a

PON

4.

govorilnica RS

03 428 51 08

maja.cigale@iosce.si

Barbara Podgoršek

1. b

ČET

5.

skupni prostor 1. r.

03 428 51 08

barbara.podgorsek@iosce.si

Neja Klančnik

1. b

ČET

5.

skupni prostor 1. r.

03 428 51 08

neja.klancnik@iosce.si

Petra Breznikar Vedenik

2. a

PON

6.

kabinet RP

03 428 51 08

petra.breznikar.vedenik@iosce.si

Sanja Milenković

2. b

PET

4.

govorilnica RS

03 428 51 08

sanja.milenkovic@iosce.si

Vanja Kuder

2. c

TOR

3.

govorilnica RS

03 428 51 08

vanja.kuder@iosce.si

Matjaž Vrešak

3. a

PON

6.

govorilnica RS

03 428 51 08

matjaz.vresak@iosce.si

Patricija Babnik

3. b

PON

3.

govorilnica RS

03 428 51 08

patricija.babnik@iosce.si

Mateja Šega

3. c

SRE

3.

zbornica RS

03 428 51 08

mateja.sega@iosce.si

Aljoša Klun

4. a

SRE

3.

učilnica 4. a

03 428 51 35

aljosa.klun@iosce.si

Klavdija Kumer

4. b

SRE

5.

učilnica 4. b

03 428 51 35

klavdija.kumer@iosce.si

Petra Svetec

5. a

PON

4.

učilnica 5. a

03 428 51 09

petra.svetec@iosce.si

Alenka Koštomaj Čede

5. b

PON

4.

učilnica 5. b

03 428 51 35

alenka.kostomaj.cede@iosce.si

Robert Kekec

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

rober.kekec@iosce.si

Nataša Sotošek

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

natasa.sotosek@iosce.si

Damjana Trimovski

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

damjana.trimovski@iosce.si

Marjana Turnšek

OPB

SRE

4.

kabinet 5.r

03 428 51 35

marjana.turnsek@iosce.si

Breda Krajnc

6. a

PON

5.

kabinet NAR

03 428 51 33

breda.krajnc@iosce.si

Milena Toman

6. b

PON

5.

SL-2

03 428 51 10

milena.toman@iosce.si

Vlasta Ratej

7. a

PON

3.

GUM

03 428 51 31

vlasta.ratej@iosce.si

Domen Ambrož

7. b

ČET

3.

kabinet ŠPO

03 428 51 31

domen.ambroz@iosce.si

Taja Naraks

8. a

PON

3.

govorilnica PS

03 428 51 14

taja.naraks@iosce.si

Marjeta Lubej

8. b

PON

3.

kabinet ŠPO

03 428 51 31

marjeta.lubej@iosce.si

Lea Červan

9. a

SRE

4.

učilnica MA-2

03 428 51 33

lea.cervan@iosce.si

Stanislava Ferjanc

9. b

PET

3.

učilnica GEO

03 428 51 24

stanislava.ferjanc@iosce.si

Tea Golob

/

TOR

4.

govorilnica RS

03 428 51 08

tea.golob@iosce.si

Polona Gorišek

/

PON

3.

učilnica TIT

03 428 51 32

polona.gorisek@iosce.si

Katja Janič

/

PON

2.

kabinet SLJ

03 428 51 10

katja.janic@iosce.si

Tjaša Kumer

/

TOR

4.

govorilnica RS

03 428 51 08

tjasa.kumer@iosce.si

Brigita Ornik

/

TOR

4.

kabinet TJA

03 428 51 22

brigita.ornik@iosce.si

Višnja Praprotnik

/

PON

2.

kabinet SLJ

03 428 51 10

visnja.praprotnik@iosce.si

Helena Stepišnik

/

PON

1.

kabinet TJA

03 428 51 22

helena.stepisnik@iosce.si

Ingrid Zupanc Brečko

/

TOR

2.

kabinet TJA

03 428 51 22

ingrid.zupanc.brecko@iosce.si