03 428 51 00 | Faks: 03 428 51 26 | I. osnovna šola Celje, Vrunčeva ulica 13, 3000 Celje tajnistvo@iosce.si

Učiteljski zbor


Vodstvo šole


Branko Močivnik

ravnatelj; fizika

Tel.: 03 428 51 02
e-pošta: branko.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: četrtek, 3. ura
Prostor: pisarna

Marjan Kuhar

pomočnik ravnatelja; matematika

Tel.: 03 428 51 12
e-pošta: marjan.kuhar@iosce.si
Govorilna ura: sreda, 3. ura
Prostor: pisarna

Črt Močivnik

pomočnik ravnatelja; slovenščina

Tel.: 03 428 51 13
e-pošta: crt.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: torek, 5. ura
Prostor: pisarna

Šolska svetovalna služba


Marina Popović

pedagoginja; zgodovina

Tel.: 03 428 51 04
e-pošta: marina.popovic@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Ana Kač

psihologinja

Tel.: 03 428 51 38
e-pošta: ana.kac@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Irena Pesan Zlodej

pedagoginja; geografija

Tel.: 03 428 51 06
e-pošta: irena.pesan@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Nevenka Kus

specialna pedagoginja

Tel.: 03 428 51 37
e-pošta: nevenka.kus@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Računalničar


Vodja prehrane


Knjižnica


Žan Močivnik

računalničar; matematika

Tel.: 03 428 51 16
e-pošta: zan.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 1. ura
Prostor: kabinet RAČ

Nevenka Čater Jeušnik

vodja prehrane; kemija

Tel.: 03 428 51 30
e-pošta: nevenka.cater.jeusnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 4. ura
Prostor: učilnica BIO

Romina Breznik

knjižničarka

Tel.: 03 428 51 20
e-pošta: knjiznica@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: knjižnica

Učitelji v bolnišničnih oddelkih


Alenka Laptoš

razredni pouk na pediatriji

Tel.: 03 428 51 21
e-pošta: alenka.laptos@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru

Urška Vavdi

razredni pouk na kirurgiji

Tel.: 03 428 51 23
e-pošta: urska.vavdi@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru

Kontaktni podatki

I. osnovna šola Celje
Vrunčeva ulica 13
3000 Celje

   Tel.: 03 428-51-00
   Faks: 03 428-51-26
   tajnistvo@iosce.si
Hitro kazalo
   Dogodki
   Tekmovanja
   Ustvarjanje
   Jedilnik
   Jedilnik z dietami
   Prva.si
   Radio Zvočnik
   Odjava prehrane
Zavarovalnica Triglav, d. d.

Učitelji


UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

PROSTOR

TELEFON

E-POŠTA

Petra Breznikar Vedenik

1. a

PON

6.

govorilnica

03 428 51 08

petra.breznikar.vedenik@iosce.si

Sanja Milenković

1. b

PON

6.

govorilnica

03 428 51 08

sanja.milenkovic@iosce.si

Vanja Kuder

1. c

PON

3.

govorilnica

03 428 51 08

vanja.kuder@iosce.si

Maja Cigale

1. a

ČET

3.

govorilnica

03 428 51 08

maja.cigale@iosce.si

Tina Majcen

1. b

PON

6.

govorilnica

03 428 51 08

tina.majcen@iosce.si

Mateja Lamot

1. c

PON

3.

govorilnica

03 428 51 08

mateja.lamot@iosce.si

Brigita Pustoslemšek

2. a

TOR

4.

govorilnica

03 428 51 08

brigita.pustoslemsek@iosce.si

Barbara Podgoršek

2. b

PET

4.

govorilnica

03 428 51 08

barbara.podgorsek@iosce.si

Aljoša Klun

2. c

TOR

3.

govorilnica

03 428 51 08

aljosa.klun@iosce.si

Ines Murečehajić

3. a

PON

5.

govorilnica

03 428 51 08

ines.murecehajic@iosce.si

Matjaž Vrešak

3. b

PON

5.

govorilnica

03 428 51 08

matjaz.vresak@iosce.si

Urška Jošt

4. a

ČET

3.

učilnica 4. a

03 428 51 35

urska.jost@iosce.si

Klavdija Kumer

4. b

PON

3.

učilnica 4. b

03 428 51 35

klavdija.kumer@iosce.si

Petra Svetec

5. a

TOR

3.

učilnica 5. a

03 428 51 09

petra.svetec@iosce.si

Alenka Koštomaj Čede

5. b

TOR

2.

učilnica 5. b

03 428 51 35

alenka.kostomaj.cede@iosce.si

Andrej Bratina

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

andrej.bratina@iosce.si

Robert Kekec

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

robret.kekec@iosce.si

Marjana Turnšek

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

marjana.turnsek@iosce.si

Nataša Sotošek

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

natasa.sotosek@iosce.si

Damjana Trimovski

OPB

SRE

4.

zbornica RS

03 428 51 08

damjana.trimovski@iosce.si

Vlasta Ratej

6. a

SRE

4.

učilnica GUM

03 428 51 31

vlasta.ratej@iosce.si

Domen Ambrož

6. b

TOR

1.

kabinet ŠPO

03 428 51 31

domen.ambroz@iosce.si

Marina Popović

7. a

PON

2.

pisarna

03 428 51 04

marina.popovic@iosce.si

Helena Stepišnik

7. b

PON

4.

kabinet TJA

03 428 51 22

helena.stepisnik@iosce.si

Lea Červan

8. a

PON

4.

učilnica MAT 2

03 428 51 33

lea.cervan@iosce.si

Stanislava Ferjanc

8. b

TOR

1.

učilnica GEO

03 428 51 24

stanislava.ferjanc@iosce.si

Višnja Praprotnik

9. a

PON

1.

učilnica SLJ 3

03 428 51 10

visnja.praprotnik@iosce.si

Polona Gorišek

9. b

PON

2.

učilnica TIT

03 428 51 32

polona.gorisek@iosce.si

Breda Krajnc

/

SRE

5.

kabinet NAR

03 428 51 33

breda.krajnc@iosce.si

Marjeta Lubej

/

TOR

3.

kabinet ŠPO

03 428 51 31

marjeta.lubej@iosce.si

Črt Močivnik

/

TOR

5.

učilnica SLJ 1

03 428 51 10

crt.mocivnik@iosce.si

Brigita Ornik

/

PON

3.

kabinet TJA

03 428 51 22

brigita.ornik@iosce.si

Breda Špendl

/

ČET

3.

učilnica LUM

03 428 51 00

breda.spendl@iosce.si

Milena Toman

/

PON

1.

učilnica SLJ 2

03 428 51 10

milena.toman@iosce.si

Ingrid Zupanc Brečko

/

ČET

2.

kabinet TJA

03 428 51 22

ingrid.zupanc.brecko@iosce.si