Skoči na glavno vsebino
03 428 51 00 | Faks: 03 428 51 26 | I. osnovna šola Celje, Vrunčeva ulica 13, 3000 Celje tajnistvo@iosce.si

Tekmovanja

Finale področnega tekmovanja v rokometu za učenke

V ponedeljek, 28. 11. 2022, je v dvorani Golovec potekal finale področnega tekmovanja v rokometu za učenke osnovnih šol. Naša dekleta so si z odlično borbenostjo priigrale 1. mesto in se s tem uvrstile v četrtfinale državnega prvenstva. V prvi tekmi so premagale učenke I. OŠ Žalec, v drugi pa učenke OŠ Petrovče.

Naše debaterke uspešno začele novo debatno leto

V soboto, 15. 10., je na OŠ Venclja Perka v Domžalah potekal 1. debatni turnir v tem šol. letu. Obe ekipi s I. OŠ Celje sta se odlično odrezali. Lara Trkaj (8. b), Maša Žlavs (8. b) in Ema Laznik (9. b) so osvojile 2. mesto, Zoja Vidmar (7. a.), Neja Vogelsang (7. a) in Brina Hus (7. c) pa 6. mesto.

Vzporedno s turnirjem so potekale debatne delavnice, ki so se jih udeležili debaterji začetniki, ki so bili nad debato navdušeni.

Mentorici Debatnega kluba Katja Janič in Janja Ribič

Finale področnega predtekmovanja v nogometu

V četrtek, 22. 9. 2022, je v dvorani Golovec potekal finale področnega predtekmovanja v nogometu za učenke osnovnih šol. Naše učenke so si z odlično borbenostjo priigrale 3. mesto.

Državno prvenstvo v plavanju za osnovne šole

V torek, 13. 9. 2022, je v Kamniku potekalo državno prvenstvo v plavanju za osnovne šole. Iz naše šole so se ga udeležili Iza Kalšnik (8. a), Ema Turnšek (8. a), Martin Fošnarič (8. b), Zala Valek (8. b), Vid Čujež (9. a), Maj Valek (9. a), Anej Kolčan (9. b) in Ema Laznik (9. b). Najuspešnejša tekmovalka je bila Ema Laznik, ki si je priplavala 3. mesto na 50 m prosto. Prav tako se je z bronom obarvala štafeta 4 x 50 m mix prosto (Vid Čujež, Anej Kolčan, Ema Laznik in Ema Turnšek).

Čestitamo vsem dobitnikom medalj in ostalim nastopajočim.