03 428 51 00 | Faks: 03 428 51 26 | I. osnovna šola Celje, Vrunčeva ulica 13, 3000 Celje tajnistvo@iosce.si

Učiteljski zbor


Vodstvo šole


Branko Močivnik

ravnatelj; fizika

Tel.: 03 428 51 02
e-pošta: branko.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Marjan Kuhar

pomočnik ravnatelja; matematika

Tel.: 03 428 51 12
e-pošta: marjan.kuhar@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Črt Močivnik

pomočnik ravnatelja; slovenščina

Tel.: 03 428 51 13
e-pošta: crt.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Šolska svetovalna služba


Urška Arnšek

pedagoginja; zgodovina

Tel.: 03 428 51 04
e-pošta: urska.arnsek@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: pisarna

Anita Roškar

specialna pedagoginja

Tel.: 03 428 51 37
e-pošta: anita.roskar@guest.arnes.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Linda Marin

psihologinja

Tel.: 03 428 51 38
e-pošta: linda.marin@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Maja Volk

specialna pedagoginja

Tel.: 03 428 51 37
e-pošta: maja.volk@guest.arnes.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Irena Pesan Zlodej

pedagoginja; geografija

Tel.: 03 428 51 06
e-pošta: irena.pesan@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: pisarna

Barbara Jošt

logopedinja

Računalničar


Vodja prehrane


Knjižnica


Žan Močivnik

računalničar; matematika

Tel.: 03 428 51 16
e-pošta: zan.mocivnik@iosce.si
Govorilna ura: torek, 4. ura
Prostor: kabinet RAČ

Nevenka Čater Jeušnik

vodja prehrane; kemija

Tel.: 03 428 51 30
e-pošta: nevenka.cater.jeusnik@iosce.si
Govorilna ura: ponedeljek, 2. ura
Prostor: kabinet NAR

Bernardka Zupanc

knjižničarka

Tel.: 03 428 51 20
e-pošta: bernardka.zupanc@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru
Prostor: knjižnica

Učitelji v bolnišničnih oddelkih


Alenka Laptoš

razredni pouk na pediatriji

Tel.: 03 428 51 21
e-pošta: alenka.laptos@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru

Urška Vavdi

razredni pouk na kirurgiji

Tel.: 03 428 51 23
e-pošta: urska.vavdi@iosce.si
Govorilna ura: po dogovoru

Kontaktni podatki

I. osnovna šola Celje
Vrunčeva ulica 13
3000 Celje

   Tel.: 03 428-51-00
   Faks: 03 428-51-26
   tajnistvo@iosce.si
Hitro kazalo
   Dogodki
   Tekmovanja
   Ustvarjanje
   Jedilnik
   Jedilnik z dietami
   Prva.si
   Radio Zvočnik
   Odjava prehrane
Zavarovalnica Triglav, d. d.

Učitelji


UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

PROSTOR

TELEFON

E-POŠTA

Brigita Pustoslemšek

1. a

PON

6.

učilnica 1. a

03 428 51 08

brigita.pustoslemsek@iosce.si

Maja Cigale

1. a

TOR

4.

govorilnica RS

03 428 51 08

maja.cigale@iosce.si

Petra Breznikar Vedenik

1. b

PON

6.

učilnica 1. b

03 428 51 08

petra.breznikar.vedenik@iosce.si

Ines Murečehajić

1. b

ČET

5.

govorilnica RS

03 428 51 08

ines.murecehajic@iosce.si

Janja Kodrič

1. c

SRE

4.

govorilnica RS

03 428 51 08

janja.kodric@iosce.si

Vanja Kuder

1. c

po dogovoru

/

03 428 51 08

vanja.kuder@iosce.si

Alja Jurkošek

2. a

SRE

5.

govorilnica RS

03 428 51 08

alja.jurkosek@iosce.si

Alenka Koštomaj Čede

2. b

SRE

5.

govorilnica RS

03 428 51 08

alenka.kostomaj.cede@iosce.si

Lucija Bevc

3. a

ČET

6.

govorilnica RS

03 428 51 08

lucija.bevc@iosce.si

Mojca Kamenšek

3. b

SRE

3.

govorilnica RS

03 428 51 08

mojca.kamensek@iosce.si

Tjaša Kumer

3. c

TOR

6.

govorilnica RS

03 428 51 08

tjasa.kumer@iosce.si

Klavdija Kumer

4. a

PON

3.

kabinet 4. r

03 428 51 35

klavdija.kumer@iosce.si

Barbara Podgoršek

4. b

PON

3.

kabinet 4. r

03 428 51 35

barbara.podgorsek@iosce.si

Vesna Arcet

4. c

SRE

3.

kabinet 4. r

03 428 51 35

vesna.arcet@iosce.si

Matejka Hrovat

5. a

TOR

3.

učilnica 5. a

03 428 51 09

matejka.hrovat@iosce.si

Lea Kotnik

5. b

PON

2.

učilnica 5. b

03 428 51 35

lea.kotnik@iosce.si

Robert Kekec

OPB

po dogovoru

/

03 428 51 08

rober.kekec@iosce.si

Nataša Sotošek

OPB

po dogovoru

/

03 428 51 08

natasa.sotosek@iosce.si

Damjana Trimovski

OPB

po dogovoru

/

03 428 51 08

damjana.trimovski@iosce.si

Mateja Šega

OPB

PON

3.

govorilnica RS

03 428 51 35

mateja.sega@iosce.si

Helena Stepišnik

6. a

PON

5.

kabinet TJA

03 428 51 22

helena.stepisnik@iosce.si

Katja Janič

6. b

PET

2.

učilnica SLJ-2

03 428 51 10

katja.janic@iosce.si

Breda Krajnc

7. a

PET

2.

kabinet NAR

03 428 51 33

breda.krajnc@iosce.si

Janja Ribič

7. b

TOR

2.

učilnica SLJ-1

03 428 51 10

janja.ribic@iosce.si

Višnja Praprotnik

8. a

PET

3.

učilnica SLJ-3

03 428 51 10

visnja.praprotnik@iosce.si

Taja Naraks

8. b

PON

3.

učilnica LUM

03 428 51 14

taja.naraks@iosce.si

Polona Gorišek

9. a

PON

1.

učilnica TIT

03 428 51 32

polona.gorisek@iosce.si

Stanislava Ferjanc

9. b

TOR

1.

učilnica GEO

03 428 51 24

stanislava.ferjanc@iosce.si

Domen Ambrož

/

PON

3.

kabinet ŠPO

03 428 51 31

domen.ambroz@iosce.si

Lea Červan

/

ČET

6.

učilnica MAT-2

03 428 51 33

lea.cervan@iosce.si

Marjeta Lubej

/

PON

2.

kabinet ŠPO

03 428 51 31

marjeta.lubej@iosce.si

Brigita Ornik

/

TOR

2.

kabinet TJA

03 428 51 22

brigita.ornik@iosce.si

Petra Ramšak Drozg

/

TOR

4.

učilnica TIT

03 428 51 32

petra.ramsak.drozg@iosce.si

Vlasta Ratej

/

PON

2.

učilnica GUM

03 428 51 31

vlasta.ratej@iosce.si

Ingrid Zupanc Brečko

/

PON

2.

kabinet TJA

03 428 51 22

ingrid.zupanc.brecko@iosce.si

 

 

(Skupno 4,293 obiskov, današnjih obiskov 10)
Dostopnost