Skoči na glavno vsebino
Računovodstvo: 03 428 54 80 | Svetovalna služba: 03 428 51 04, 03 428 51 06, 03 428 51 38 | I. osnovna šola Celje, Vrunčeva ulica 13, 3000 Celje | T: 03 428 51 00 tajnistvo@iosce.si

Učenci osmih razredov so se v torek, 9. 6. 2015, udeležili področnega prvenstva v odbojki na mivki, ki je potekalo v Žalcu. Na tekmovanju je nastopalo šest ekip, ki so bile razdeljene v dve skupini. Naši učenci so se najprej pomerili s favoritom tekmovanja, Osnovno šolo Šempeter, in izgubili z 2 : 0 v nizih. Sledila je odločilna tekma za uvrstitev v polfinale z osnovno šolo iz Šentjurja. Po suvereno dobljenem prvem nizu so naši učenci popustili in tesno izgubili drugi niz ter v tretjem pokazali svoj pravi borbeni obraz in zmagali. V polfinalu so nato izgubili z odlično ekipo iz Osnovne šole Braslovče, ki je na koncu tudi zmagala in osvojila naslov področnega prvaka. V tekmi za tretje mesto so naši učenci prikazali odlično igro in na najlepši način vrnili Osnovni šoli Šempeter za poraz v skupinskem delu ter se veselili izrednega uspeha.

Končno tretje mesto na področnem tekmovanju v odbojki na mivki je eden najboljših rezultatov naše šole v tej atraktivni športni disciplini, zato učencem čestitamo za borbeno igro in dosežen rezultat.

Našo šolo so zastopali: Rijan Mustafi, Sebastijan Slakan, Valentin Šeško, Tian Kitek in Patrik Praprotnik.

Športni pedagog: Domen Ambrož